Najnowsza realizacja: nowoczesny dom jednorodzinny na Podbeskidziu. Z salonu rozpościera się przepiękny widok na Skrzyczne i całe pasmo górskie. Dom zbudowany w najnowszej technologii, ze szczególną dbałością o luksusowe wykończenie.
Czterorodzinny budynek mieszkalny położony w malowniczej dzielnicy Bielska - Białej: Straconce.
Do każdego mieszkania przynależy garaż i ogród. Mieszkania o powierzchni od 75 do 95 m2.Zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie bliĄniaczej.
Każda sekcja posiada przestronny parter, wygodne piętro oraz garaż i kominek z możliwością podłączenia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.Położony w prestiżowej dzielnicy Bielska - Białej, cygańskim lesie budynek czterorodzinny atrakcyjnym widokiem na Szyndzielnię.
Funkcjonalny rozkład lokali umożliwia wypoczynek wszystkim mieszkańcom we własnych ogrodach.Najnowsza ukończona inwestycja wybudowana w Bielsku - Białej, Cygańskim Lesie. Zespół mieszkań o powierzchni od 48 do 100mkw, rozmieszczonych w trzech budynkach wielorodzinnych oraz budynku jednorodzinnym. Bliskość terenów zielonych, obiektów sportowych, sklepów, szkoły i przedszkola oraz dobra komunikacja miejska, sprawiły, że mieszkania cieszyły się dużym zainteresowaniem.