deweloperem o krajowym kapitale i rodowodzie. Funkcjonujemy na rynku śląskim od 1993 roku, realizując inwestycje w sektorze budowlanym zarówno w małej jak i dużej skali. Początkowo zajmowaliśmy się budową jednorodzinnych domów wolnostojących oraz w zabudowie szeregowej, jednak wraz z rozwojem firmy rozszerzyliśmy naszą ofertę o budownictwo wielorodzinne.
 
głównie w technologiach tradycyjnych uznając, że sprawdzają się one w naszych warunkach najlepiej. Wprawdzie nie są to najtańsze technologie na rynku, ale uważamy, że warto zainwestować trochę więcej aby potem przez długi czas cieszyć się wysokim komfortem użytkowania.Efektem naszych prac są solidne i trwałe budynki o uniwersalnym wyglądzie zewnętrznym, jak i pięknych wnętrzach, wykończonych ze starannością i precyzją. W procesie budowy wykorzystujemy materiały wysokiej jakości, takie jak pustaki i dachówki ceramiczne wiodących producentów.

Budowane przez nas obiekty są zawsze głęboko przemyślane, zapewniając nabywcom wysoki komfort użytkowania. Nasze domy tworzymy z myślą by stanowiły enklawy przyjazne i bezpieczne dla mieszkańców, dlatego stają one w pięknej okolicy, w miejscach, w których mieszkańcy mogą cieszyć się spokojem i kontaktem z naturą.

Firma INWESTLEHPOL nadal prężnie się rozwija i w dalszym ciągu stawia sobie za cel budowę coraz nowocześniejszych domów oraz wzrost zadowolenia Klientów.